Pazartesi, 19 Mart 2018
Başlığım
Başlığım
Kripto Para

Whattomine Nedir? Whattomine Ne İşe Yarar?

whattomine ne yapar

WhatToMine, kripto para üretimi yapan madenciler için yararlı bir araçtır. Whattomine hakkında bilinen ilk şeylerden birisi kripto para madencilerinin kazançlarını artırabilecek bir uygulama olduğu.

Whattomine nedir?

WhatToMine, WhatToMine.com’da kripto madencilerin en yakın dostu olarak tanımlanmakta.Kripto madencilik için yeterli teçhizatlara sahip misin? Kripto para madenciliğinin nasıl yapılacağını biliyor musun? Whattomine bu noktada size karlılığınızı artırmayı vaad ediyor.

WhatToMine,kripto para üretimi için madencinin faydalanabileceği verileri birleştirir.Farklı kriptoparaları, farklı kripto cihazlarla çıkarmanın neredeyse zorundalılığının farkındasınızdır. Dalgalanmanın eksik olmadığı kripto para sektöründe kazanım planlarınıza göre hergün farklı kripto para madenciliği yapmak isteyebilirsiniz.

WhatToMine Nasıl Kullanılır

Öncelikle whattomine’ın sizin hakkınızda bilgi sahibi olması için sisteminizde tarama yapmasına gerek yoktur. Bunun yerine, ekran kartınızın bilgilerini vererek, popüler GPU’ların listesini seçebilirsiniz. Sahip olduğunuz GPU sayısını girdikten sonra farklı algoritmik verilerin sistem tarafından düzenlendiğini görürsünüz.

Bundan sonra elektrik masraflarınızı girmeniz yeterlidir. Yada daha farklı opsiyonlarla enerji kullanım verilerinizi değiştirebilirsiniz.Eğer bunları bilmiyorsanız whattomine bunları sizin için hesaplayacaktır.

Tüm bilgileri girdikten sonra sizin için en uygun kripto parayı belirleyecektir.

Whattomine sitesi kripto para madenciliği yaparak ne kadar gelir elde edebileceğinizi, tüketim maliyetini hesaplayarak size sunacaktır.

Whattomine’ın arkasında kim var?

WhatToMine.com Nisan 2014’te Fredeq adlı bir BitcoinTalk.org üyesi tarafından kuruldu.

Sonuç:

WhatToMine, kripto para madencilerinin mevcut teçhizatlarına dayanarak hangi kripto parayı hangi karlılıkla hesaplayacağını gösteren faydalı bir yazılım olarak öne çıkmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir