Cumartesi, 24 Mart 2018
Başlığım
Başlığım
Genel Kripto Para

SingularDTV Coin Nedir? SingularDTV Coin Ne İşe Yarar?

SingularDTV Coin Ethereum tabanlı bir alt coindir.
SingularDTV Coin asıl amacı içerik üretimi ve paylaşımı platformudur.Bu platformun para birimi SingularDTV Coindir.

Singular-DTV, Merkezi Olarak Dağıtılmış Bir Varlıktır (CODE). CODE, Ethereum vakfının arkasındaki firma olan MME ile ortaklaşa geliştirilen yeni bir organizasyon yapısı biçimidir.

Platform, merkezi olmayan Ethereum blok zincirinde Akıllı Sözleşme Sistemi olarak oluşturulmuştur. Platformda yer alan SNGLS Coinleri S-DTV’nin Fikri Mülkiyet Haklarının (IP) film, televizyon ve yazılım projelerindeki payını temsil eder. Merkezi bileşen, S-DTV’nin fonlarını, projelerini ve gelişimini yönetmekle yükümlü olan bir dizi farklı şirket yapısı olarak tanımlanabilir.

Toplam 1 Milyar SNGLS Coin piyasaya sürülecek ve bunların yarısı borsada, % 40’ı da “Depo Kasası” nda tutulacak. Kalan 100 milyon coin, S-DTV’nin çekirdek yatırımcılarına tahsis edilecek.

Bu Depo Kasası, elde edilen kâr payının atölyeye tahsis edilmesiyle, sürekli platforma yeniden yatırılabilecek bir fonun korunması amacıyla oluşturulmuştur. Atölye ayrıca geleneksel ve kripto para olarak geliri toplayıp kasaya ve Akıllı Sözleşme Sistemine göndermekle görevlidir.

Singular-DTV, TVOD portalı ve/veya kendi markası altında AppleTV iTunes, GooglePlay ve Vimeo gibi köprü portalları üzerindeki projeleri yayınlamak için diğer film ve TV mülklerinin dağıtım haklarını satın alacaktır. S-DTV tarafından üzerinde çalışılmakta olan projeler arasına TV şovu “Singular”, uzun metrajlı bir belgesel ve kısa bir belgesel dizisi yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir