Ripple Artacak ! Ripple Direktörü ” Ripple %173 Artacak”

Ripple mayıs ayına kadar %173 Artacak
ripple artacak

Finder.com’a göre, Ripple yöneticisi bugün Xrp’nin mayıs ayına kadar 1.50 dolara ulaşabileceğini belirtti. Direktör mayıs ayına kadar ripple artacak dedi.

1.50 dolar bandına gelmesi için Ripple’ın %173 değer kazanması gerekiyor, şu anda piyasaların durumu göz önüne alındığında bu hedefin orta vadede gerçekleşmesi ihtimal dahilinde gözükmesede kripto para dünyasını bilemezsiniz.

Ripple İş Direktörü, Kunal Patel bu açıklamayı yaparken , kendi markasını pazarlayan satış elemanı gibi pekala davranabilir.

Patel, şirketin 2018 yılının sonuna doğru hızlı bir yükselişe hazırlandığını belirterek, Ripple’ın fiyatının 3 $ ‘a yükselebileceğini ve % 445 artışla zafer günlerinin kendileri ve yatırımcıları için çok yakın olduğunu belirtti.

Patel yatırımcılarına umut veriyor olabilir.MoneyGram ve Western Union ile artan diyalog ve partner olma çabaları Ripple’ı günden güne daha stabil hale getiriyor.

Peki, bundan ne anlamalıyız?

En azından, Ripple yönetim ekibinin hala Xrp için yüksek umutları olduğunu ve hızlı bir sıçrayış planladıkları aşikar. Genel olarak, 1 Mayıs’taki 1,50 dolarlık hedef, şu anda ulaşılamayacak bir miktar görünüyor ancak 3 $ ‘lık yeni yıl hedefi daha gerçekçi diyebiliriz.Evet,  çok daha büyük bir yükseliş ama zamana yayıldığında ripple’ın yükseleceğini söylemek kehanet olmaz.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde Ripple’a neler olacağını göreceğiz ve umarız Patel doğruysa, yakında piyasada olumlu anlamda bazı değişiklikler görülecek.

Yaklaşan Western Union duyurularının yanı sıra başka birçok işbirliği ve duyuru haberine hazırlanan Ripple için yükseliş vakti geliyor gibi gözüküyor.

Kaynak: Crypto Daily

Kategoriler
Ripple
3 Yazıya yorum yapa bilirsiniz.
 • Ripple Geleceği Daha Kötü Olabilir – Haberico
  6 Nisan 2018 at 01:47
  Yorum yap

  […] Ripple Ripple Artacak ! Ripple Direktörü ” Ripple %173 Artacak” […]

 • Walmart ve Moneygram Ortaklığı Ripple'ı Uçurabilir ! – Bitcoin,Ripple,Blockchain,Kripto Para Haberleri – Haberico.com
  7 Nisan 2018 at 18:02
  Yorum yap

  […] Ripple Artacak ! Ripple Direktörü ” Ripple %173 Artacak” […]

 • Apple Ripple Ödeme Yöntemini Kullanmaya Hazırlanıyor – Bitcoin,Ripple,Blockchain,Kripto Para Haberleri – Haberico.com
  7 Nisan 2018 at 21:05
  Yorum yap

  […] Ripple Artacak ! Ripple Direktörü ” Ripple %173 Artacak” […]

 • Yorum yap

  *

  *

  BENZER HABERLER

  • ripple almak

   Ripple Almak İçin 4 Neden

   Bu yazımızda kripto para dünyasının demirbaşlarından Ripple’ının  bazı özelliklerini sizler için hazırladık. İlk olarak Ripple (XRP) nedir?  Ripple 2012 yılında bir ödeme ağı olan RippleNet ile birlikte, merkezi olmayan...
  • ripple 10 dolar

   Ripple 10$ Olabilir

   Bankaların yakından takip ettiği ve anlaşmaları ile gözleri dolduran Ripple vaad ettiği yeni teknolojiler ile devam ediyor.Uzun zaman önce piyasaların  ayı sezonuna girmesiyle Bitcoin’in değer kaybetmesi sırasında XRP’de düşüş...
  • Apple, Ripple İşbirliği Doludizgin

   İçinde bulunduğumuz Nisan ayı neredeyse Ripple (XRP) için sonsuz bir ortaklık duyuru şölenine dönüştü.Tabii ki, ortaklıkların çoğu içinde bulunduğumuz ay olmadı. Açıklanan büyük ortaklıklardan en sonuncusu OnePay FX para...
  • Ripple Madenciliği Nedir ?

   Ripple madenciliği nedir? 2012 yılında yaşantımıza ödeme ağı ve kripto para birimi olarak dahil olan Ripple, 2017 yılında piyasa değerinde büyük artışlar yaşayarak Bitcoin ve Ethereum kadar talep gören...