Perşembe, 22 Mart 2018
Başlığım
Başlığım
Genel Kripto Para

Revain Coin Nedir? Revain Coin Ne İşe Yarar?

Revain Coin şeffaflığı ile öne çıkan bir coindir.
Revain Coin kullanıcıları sormaya ve sorgulamaya iter.

Revain, iyi sert tıp bilgelik tarafından ele alına bileceğini ve her şeyin bir Blockchain ihtiyacı vardır. İlk başta, yazar bu inceleme platformunun insanların herhangi bir işi veya platformu incelemesine izin vermeyi amaçladığını düşünmektedir.

Mesaj panosu gibi mi? Gerçekten ICO’ya gidiyor muyuz? Gerçek anlamda bloga ihtiyaç duyuyor mu?

Revain’in çözmek istediği “sorun”, çevrimiçi hesapların yasal olarak yorumlanması ve geri bildirim forumlarındaki kuklacılıktır. Ortaya çıkan asıl soru, böyle bir şeyin, iyi iş yapan insanlar için ne kadar değerli olabileceğidir. İnsanlar olumsuz şeyler söyleyince gerçek bir mazur görme unsurunun varlığı, açıkçası ahlaka aykırı olmakla birlikte, çevrimiçi işletilen işletmelere bir yarardır. Bir şey hakkında geri bildirimi doğrulamak ne kadar değerli olabilir? Pazarlama ve araştırma açısından, uygulamaları görebiliriz?

İncelemelerin parçaları, blok zincirine kaydedilir; bu, yorumların daha sonraki bir tarihte düzenlenemeyeceğini garanti eder. […] Başlangıçta, zaten şifre çözme veya ICO aşamalarını tamamlayan şirketler ile şifreli değişimi gerçekleştiren şirketler ile çalışmayı planlıyoruz. Daha sonra, Oyun, E-ticaret, FMCG ve Rezervasyon pazarlarına geçmeyi planlıyoruz.

Revain platformunun amacı bu değildir. İnsanları kötü ICO konusunda uyarmak için bilginin hızlı bir şekilde dolaşmadığı perspektifinden ICO dünyasına yaklaşmaktadır. Bunun yanı sıra, bir ICO’nun sağladığı zamana kadar, yapılabilecek herhangi bir hasar zaten yapılmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir