Başlığım
Başlığım
Genel Kripto Para

Request Network Coin Nedir? Request Network Coin Ne İşe Yarar?

Requst Network logo

Request Network Coin, kullanıcıların istek talep eden ödeme taleplerini oluşturmalarını sağlayan merkezi olmayan bir ağdır. Gereksinim duyulan Request Network Coin’in böyle bir işlemle ilgisi nedir diye düşünüyor olabilirsiniz. İşlemin yapılabilmesi için az miktarda Request Network tokeninin kullanılması gerekiyor. İşlem sayısı arttıkça, ücretler de daha aşağıya düşüyor olacak. Bu, sistem kullanımdayken Request Network koinlerinin talep edilmesini sağlar. Buna ek olarak, Request Network’ü kullanarak ödeme yapmak isteyen kişilerin kişisel olarak Request Network paraları sahibi olmalarına da gerek yok, tek ihtiyaç duydukları para ödemek istedikleri para birimidir.

Request Network Coin’i insanlar neden tercih ediyor, yada etmeli sorusunun cevabı ise 3 temel özelliğine dayanıyor: Basit, Güvenli ve Ucuz.

Request Network Coin işlemleri sırasında oldukça basit hatta tüm işlemleri tek bir buton ile tamamlamanızı sağlıyor. Bunun yanı sıra hiç bir bilginizi paylaşmamakla beraber. Otomatik ödeme talebinde dahi Amazon’dan onay istemektedir. Ve son olarak Request Network işlem sırasında ücret olarak %0,5 – %0,05 arası ücret talep etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir