Başlığım
Başlığım
Haberler Kripto Para

Oyuncular İçin Ethereum Anlaşması

Oyuncular İçin Ethereum Anlaşması

New York merkezli fintech şirketi trueEX, dijital varlıklar için düzenlenmiş bir türev piyasasının piyasaya sürülmesinin yanı sıra yeni oluşturulan bağlı kuruluşları, True Digital Holdings (TDH) ve Blockchain teknoloji şirketi ConsenSys arasında bir ortaklık kurulacağını açıkladı.

Açıklama, 12 Mart bugün yayınlanan bir basın bülteninden geldi. Borsalar için belirlenmiş bir Sözleşme Piyasası (DCM) olarak Emtia Vadeli İşlemleri Ticareti Komisyonu (CFTC) tarafından onaylanan ilk değişim olan TrueEX, başlangıçtaki Bitcoin sözleşmelerinin ABD doları olarak gerçekleştiğini yazıyor.

Basın açıklaması, trueEX’in sözleşmeler için CFTC’den onay beklediğini açıkladı.

TDH’nin kurucusu Sunil Hirani’ye göre, büyüyen kripto piyasası şu ana kadar gerçekEX’in sunacağı kurumsal katılımdan yoksun

Kurumsal yatırımcılar ve ticari ortaklar, giderek daha önemli olan bu dijital para ve mallara maruz kalmak ve bunları korumak için düzenlenmiş bir pazara hazırlar, ancak piyasada kurumsal yatırımcıların beklediği altyapı ve platformlar eksik.

Basın bültenine göre TDH ve ConsenSys arasındaki ortaklık ve Ether benchmark oranının yaratılması için, kurumsal topluluk tarafından dijital varlıkların geniş çapta benimsenmesi gerekli.

Kaynak:Cointelegraph

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir