Ödeme Kuruluşları Ripple’a Güveniyor

Ödeme kuruluşları Ripple’in xrapid ürününe güven duyuyor. Ripple son 2 haftadır değerinin yarısından fazlasını kaybetmesine rağmen kripto para yatırımcılarını ve şirketleri benzersiz özellikleriyle cezbediyor.Uluslararası ödemeleri diğer kripto para birimlerine...
ripple güven tazeledi

Ödeme kuruluşları Ripple’in xrapid ürününe güven duyuyor.

Ripple son 2 haftadır değerinin yarısından fazlasını kaybetmesine rağmen kripto para yatırımcılarını ve şirketleri benzersiz özellikleriyle cezbediyor.Uluslararası ödemeleri diğer kripto para birimlerine göre daha hızlı bir şekilde transfer etmesinden ötürü geleceğini güven altına almaya çalışan Ripple çalışma partnerlerini artırıyor.

XRP’nin piyasa değeri, birkaç haftadır 130 milyar $ ‘dan 52 milyar $’ a kadar geriledi.

Ripple, son birkaç hafta içinde kripto para birimleri arasında en fazla kaybeden para birimleri arasında yer aldı.Güney Kore’nin regülatör spekülasyonları xrp’nin neredeyse % 30 kadar değer kaybetmesine neden oldu.

XRP’nin düşük işlem masrafları ve 2 ila 3 saniye aralığındaki ortalama işlem süresi, büyük ödeme kuruluşlarını cezbetmeye devam ediyor.

MoneyGram, Ripple’in xRapid ürününü test edeceğini duyurduktan sadece birkaç ay sonra başka şirketlerde projeye ilgi duymaya başladı.

Ripple, Çarşamba günü iki tanınmış ödeme şirketinin -Mercury FX ve IDT Corporation- belirli para transferleri için xRapid ürününü kullanmayı planladığını duyurdu.

Ripple yönetimi, xRapid ürününü daha fazla geliştirmeyi planlıyor. Bu ürün, özellikle gelişmekte olan ülkelerdeki ve üçüncü dünya ülkelerindeki sınır ötesi ödemeleri iyileştirmek ve geliştirmek için tasarlanacak.

Mercury FX’in CEO’su ve kurucusu Alastair Constance, işlem sürelerini saatler ve günlerden sadece iki saniye gibi bir sürede sonlandırmak, milyarlarca doları gereksiz şekilde harcamamıza son verecek.

Bu haber Ripple’ın değerinde herhangi bir etkiye sahip görünmese de, xRapid ürünü aracılığıyla Ripple’in gelirlerini artırma stratejisi devam ediyor.

Kaynak: Crypto Currency News

Kategoriler
Ripple
2 Yazıya yorum yapa bilirsiniz.
 • Birikim
  29 Ocak 2018 at 06:35
  Yorum yap

  Nasıl alabilirim???

  • melih
   29 Ocak 2018 at 20:24
   Yorum yap

   Merhabalar. Türkiye piyasasında şu anda en hızlı işlem yapan,bitcoin ve altkoin sitesi olarak : http://www.koinmarketi.com‘a göz atabilirsiniz.

  Yorum yap

  *

  *

  BENZER HABERLER

  • ripple almak

   Ripple Almak İçin 4 Neden

   Bu yazımızda kripto para dünyasının demirbaşlarından Ripple’ının  bazı özelliklerini sizler için hazırladık. İlk olarak Ripple (XRP) nedir?  Ripple 2012 yılında bir ödeme ağı olan RippleNet ile birlikte, merkezi olmayan...
  • ripple 10 dolar

   Ripple 10$ Olabilir

   Bankaların yakından takip ettiği ve anlaşmaları ile gözleri dolduran Ripple vaad ettiği yeni teknolojiler ile devam ediyor.Uzun zaman önce piyasaların  ayı sezonuna girmesiyle Bitcoin’in değer kaybetmesi sırasında XRP’de düşüş...
  • Apple, Ripple İşbirliği Doludizgin

   İçinde bulunduğumuz Nisan ayı neredeyse Ripple (XRP) için sonsuz bir ortaklık duyuru şölenine dönüştü.Tabii ki, ortaklıkların çoğu içinde bulunduğumuz ay olmadı. Açıklanan büyük ortaklıklardan en sonuncusu OnePay FX para...
  • Ripple Madenciliği Nedir ?

   Ripple madenciliği nedir? 2012 yılında yaşantımıza ödeme ağı ve kripto para birimi olarak dahil olan Ripple, 2017 yılında piyasa değerinde büyük artışlar yaşayarak Bitcoin ve Ethereum kadar talep gören...