Başlığım
Başlığım
Ripple

Ödeme Kuruluşları Ripple’a Güveniyor

ripple güven tazeledi

Ödeme kuruluşları Ripple’in xrapid ürününe güven duyuyor.

Ripple son 2 haftadır değerinin yarısından fazlasını kaybetmesine rağmen kripto para yatırımcılarını ve şirketleri benzersiz özellikleriyle cezbediyor.Uluslararası ödemeleri diğer kripto para birimlerine göre daha hızlı bir şekilde transfer etmesinden ötürü geleceğini güven altına almaya çalışan Ripple çalışma partnerlerini artırıyor.

XRP’nin piyasa değeri, birkaç haftadır 130 milyar $ ‘dan 52 milyar $’ a kadar geriledi.

Ripple, son birkaç hafta içinde kripto para birimleri arasında en fazla kaybeden para birimleri arasında yer aldı.Güney Kore’nin regülatör spekülasyonları xrp’nin neredeyse % 30 kadar değer kaybetmesine neden oldu.

XRP’nin düşük işlem masrafları ve 2 ila 3 saniye aralığındaki ortalama işlem süresi, büyük ödeme kuruluşlarını cezbetmeye devam ediyor.

MoneyGram, Ripple’in xRapid ürününü test edeceğini duyurduktan sadece birkaç ay sonra başka şirketlerde projeye ilgi duymaya başladı.

Ripple, Çarşamba günü iki tanınmış ödeme şirketinin -Mercury FX ve IDT Corporation- belirli para transferleri için xRapid ürününü kullanmayı planladığını duyurdu.

Ripple yönetimi, xRapid ürününü daha fazla geliştirmeyi planlıyor. Bu ürün, özellikle gelişmekte olan ülkelerdeki ve üçüncü dünya ülkelerindeki sınır ötesi ödemeleri iyileştirmek ve geliştirmek için tasarlanacak.

Mercury FX’in CEO’su ve kurucusu Alastair Constance, işlem sürelerini saatler ve günlerden sadece iki saniye gibi bir sürede sonlandırmak, milyarlarca doları gereksiz şekilde harcamamıza son verecek.

Bu haber Ripple’ın değerinde herhangi bir etkiye sahip görünmese de, xRapid ürünü aracılığıyla Ripple’in gelirlerini artırma stratejisi devam ediyor.

Kaynak: Crypto Currency News

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir