Başlığım
Başlığım
Haberler Kripto Para

LianLian Ödemelerde Ripple’ı Seçti

LianLian International Ripple İle Ortaklık Kuruyor

Çin merkezli ödeme hizmetleri sağlayıcısı LianLian International, 7 Şubat duyurusuna göre  ABD, Avrupa ve Çin’deki müşterilerine sınır ötesi işlemler yapmak için RippleNet ile ortaklık kuruldu.

RippleNet, finansal işlemlerin gerçek zamanlı olarak Rippple ağı üzerinden yapan finans kuruluşudur.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, “Ripple dünyadaki en büyük e-ticaret pazarının kapısını açıyor.” tweetini sosyal medya hesabından paylaştı.

Brad-Ripple

LianLian, bankaların her işlemden önce ve her teslimat sonrasında gerçek zamanlı olarak ödeme bilgilerini doğrulamasına onay vererek finansal kurumların çalışması için özel olarak hazırlanmış Ripple’in merkezsizleştirilmiş ödeme platformu xCurrent’i kullanacak.

LianLian hali hazırda Amazon, Ali Express ve Ebay gibi pazar alanlarında hizmet veren PayPal ve Apple’ı stratejik ortak olarak gösteriyor.LianLian CEO’su Arthu Zhu şunları söyledi:

RippleNet ile şuanda desteklediğimiz 19 para biriminde  müşterilere blockchain destekli ödemeler sunarak bu deneyimi daha da iyileştireceğiz ve pazar payımızı arttıracağız.Ripple, Çin ve RippleNet ortakları arasında yeni pazardaki ödeme akışlarını güçlendirmek için sabırsızlanıyoruz.

Ripple, yüzün üzerinde finansal kuruluşla ortaklık kuruyor ve en son olarak fiat ödemelerini hızlandırmak için Ocak ayının ortalarında Monetgram ile ortak kuracağını açıklamıştı.

Kaynak:Cointelegraph

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir