Perşembe, 22 Mart 2018
Başlığım
Başlığım
Genel Kripto Para

Kripto Para Zengini 5 Kişi

Kripto Para Zengini 5 Kişi

Kripto para dünyası bir çok kişiyi zengin etti ve etmeye devam ediyor.Kripto para dünyasının en zengin isimleriyle tanışın

5-Brian Armstrong

Brian Armstrong

Coinbase CEO’su olan Armstrong 35 yaşında ve serveti yaklaşık 900 milyon dolar ile 1 milyar dolar arasında.Kripto para dünyasına ilk adımını 2012 de Amerikada attı.

4-Matthew Mellon

Matthew Mellon

Bireysel yarımcı olan Mellon 1 milyar dolarlık servetiyle 54 yaşında.Başarılı yatırımcı ilk kripto para yatırımı yaptığı zamanda ailesi ve onu seven çevresindeki insalar Mellon’ı bu sevdadan vazgeçirmeye çalışmış.

3-Changpeng Zhao

Changpeng Zhao

Kripto para dünyasına sıfırdan başlayarak giren Zhao 41 yaşında ve 1 ile 2 milyar dolar arasında servete sahip.Zhao Binance kripto para borsasını kurarak kısa sürede kripto para milyarderleri listesindeki yerini aldı.

2-Joseph Lubin

Joseph Lubin

Lubin Ethereum sistemine dahil olmadan önce yazılım konusunda kendini geliştirmiş kişilerden.Ethereum kurucularından olan Lubin 53 yaşında olmasına rağmen teknoloji ve kripto paralar konusunda kendini oldukça eğitmiş.Net serveti 5 milyar dolar.

1-Chris Larsen

Chris Larsen

Son zamanlarda yatımcısının yüzünü epeyce güldüren kripto para Ripple.Yatırımcısıyla birlikte şirketinde kurucularını da zengin eden ripple kurucusu Larsen’i de zengin etti.57 yaşındaki kurucu silikon vadisinin tecrübeli işletmecilerinden ayrıca kripto para dünyasının en zengin ismi net serveti 8 milyar dolar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir