Başlığım
Başlığım
Bitcoin Haberler Kripto Para

Kripto Para Uzmanları: Bitcoin 50.000$ Olacak

Kripto Para Uzmanları Bitcoin 50.000$ Olacak

Kasım ayından bu yana Bitcoin ilk defa 7.000$ altına düştü.Kripto para uzmanları ise bu durumun beklenilen bir düşüş olduğunu Bitcoin fiyat artışına kaldığı yerden devam edeceğini açıkladılar.

Uzmanlar, CNBC’ye tüm kripto para birimlerinin toplam pazar hacminin 1 trilyon dolar’a ulaşacabileceğini ve Bitcoin’in bu yıl sonuna kadar 50.000$ barajına ulaşabileceğini söylediler.

Avrupa’nın ilk Blockchain tabanlı inkübatörü Outlier Ventures’in CEO’su Jamie Burke, CNBC’ye verdiği demeçte, kripto para piyasasındaki boğa sezonunun devam edeceğini söyledi.

GateCoin’den Thomas Glucksmann, CNBC’ye e-posta yoluyla şunları söyledi.”Bitcoin’in Aralık ayı sonuna kadar 50.000 doları zorladığını görmememiz için hiç bir sebep yok.

Glucksmann ayrıca ileride piyasanın büyümesinde olası bir unsurun, Bitcoin fiyatının CBOE’in vadeli işlemleri  piyasaya sürülmesinden sonra Aralık 2017’de 16.800 $ ‘a kadar yükseldiğinde olduğu gibi kripto paralara  dayalı bir ETF’nin piyasaya sürülebileceğini de yazdı.

Hercules Tech Mick Sherman’ın CEO’su NBC’ye yaptığı açıklamada, IOTA, NEO ve Ethereum gibi diğer kripto paralar da izlenmeli çünkü gerçekten çalışan bir platforma sahip ve bu sene değer kazanma ihtimalleri çok olası.

Kaynak:Cointelegraph

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir