Başlığım
Başlığım
Genel Haberler

İlk Kripto Para Dizisi Geliyor

Blossom TV platformuna yönelecek filmlerden ilki Satoshi’nin çocukları olacak.Londra merkezli TV Film prodüksiyon şirketi LiveTree ADEPT, film ve TV projelerinin oluşturulması, finanse edilmesi, yönetimi ve dağıtımı için dünyanın ilk blockchain platformu olan bağımsız üretim şirketi The 21 Million Project’le ortaklıklarını duyurdu.

Ortaklık şartlarınca 31 Ocak’ta ICO satışlarını başlatacak olan LiceTree ADEPT, The 21 Millon project ‘e altı bölümlük drama türündeki Satoshi’nin Çocukları ile ön ödeme platformu sağlayacak.

Drama türündeki Satoshi’nin Çocukları: Kripto para ve casusluk dünyasında aksiyon dolu hikayesiyle kripto para birimlerinin yükselişini ve hükümetlerin kripto paralara tutumları anlatılmaktadır.

Uzun metrajlı TV dizisi pilot bölümü 5 Şubat’ta  LiveTree ADEPT’in yeni kanalı Blossom TV’de izlenebilecek.

21 Millon Project Haziran 2017’de finansman kaynağını ICO aralığıyla karşıladı.Bu fon, Satoshi’nin Çocukları dizisinin pazarlama ve altyapı maliyetlerini karşılamıştır.

Satoshi’nin Çocukları dünyanın ilk blockchaini’nin gelişme ve üretim yapısına yer veren bir projedir.

Satoshi’nin Çocukları’nın üretim ekip listesinde Isabel Anderton(Yönetmen), Tibo Travers(yapımcı) Haydn West(Yardımcı Yönetmen), Eno Enefiok(Oyıncu Yönetmeni) ve David Lofts(Yazar) isimleri yer alıyor.

Kaynak:bitcoin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir