Perşembe, 22 Mart 2018
Başlığım
Başlığım
Genel Kripto Para

Iconomi Coin Nedir? Iconomi Coin Ne İşe Yarar?

iconomi coin logo

Iconomi Coin’in hedefi, eski sistemde mümkün olmayan yüksek kazancın peşinde koşan yatırımcılara fırsatlar sunmaktır. Iconomi Coin bunu yatırımcılara mükemmel bir deneyim sağlayacak şekilde basit ve güvenilir bir başlangıç noktası sayesinde yapacaktır.

Iconomi Coin’in eski ve yeni sistem arasında eksik olan bağlantıyı sağlayacaktır.Eski sistemin dilini konuşan fakat yeni sistemin prensipleriyle haraket eden ICONOMI’nin şeffaf yönetimi, AB mevzuatına uygun bir hizmet operatörü tarafından temin edilecektir. Kısacası, Iconomi Coin eski sistemde mümkün olmayan yüksek kazancın peşinde koşan yatırımcılara bir fırsat sunmaktadır. yeni geliştirilmiş finansal enstrümanlar sayesinde ICONOMI yeni yatırımcıları ve yeni sermayeyi merkezsiz ekonomi içerisine sürükleyecektir.

Kripto dünyasının balinaları yüzlerce farklı blokzincir projeleri ve kriptoparaları içerisine girmek istemeyip, sadace önünü görebileceği projelere yatırım yapmak istemektedirler. Bu da Blokzincirdir değil mi? ICONOMI işte tam da bunu yapma imkanı verecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir