Başlığım
Başlığım
Haberler Kripto Para

Hong Kong Yatırım Fonu BTCC’yi Satın Alıyor

Çinli bitcoin şirketi BTCC 29 Ocak tarihinde bir yatırım fonu tarafından satın alındığını açıkladı.Şirket sadece Çine odaklanmadıklarını açıkladılar.2018′ de şirket için daha agresif büyümeler görebiliriz.

BTC China olarak bilinen şirket  girişimci Bobby Lee tarafından 2011 yılında kuruldu.2014 yılında dünya çapındaki tüm ticaret platformları arasında dünyanın ikinci en büyük ticaret hacmini gerçekleştirdi.Bununla birlikte, 2017 yılının başında ülke merkez bankası kripto para borsalarını durdurdu.Şuan ise BTCC şirketin yedi kıtaya yayılmasını amaçlayan ismi açıklanmayan bir Hong Kong yatırım fonuna devrediliyor.

BTCC’nin kurucu ortağı Bobby Lee “Bugünkü satın alma BTCC’nin bir kaç yıldır çektiği sıkıntıların mükafatıdır.”dedi.

Basın açıklamasında şirket “2018’de BTCC’nin daha hızlı hareket etmesini ve sonrasında işletmelerimizin hızlı bir şekilde büyümesini görmekten mutluluk duyuyorum” açıklamasını yaptı.

BTCC, Uluslararası Genişleme Üzerine Odaklanacak.Şirkete göre firma tüm dikkatini uluslararası piyasalara,  BTCC mobi madenciliği ve USD takas da dahil olmak üzere üç ürüne yoğunlaştıracak.

BTCC Mobi Başkan Yardımcısı Ma, yaptığı açıklamada, “Mobi, Mart 2017’de tanıtılan çok para birimli global cüzdan şu anda 180’den fazla ülkeden müşterilere sahip.”dedi

Kaynak:bitcoin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir