George Soros Bitcoin Ve Kripto Para Yatırımı Yapacak

George Soros bitcoin ve kripto para yatırımı ve ticareti yapmaya başlıyor. Dünya üzerindeki gizemli el olarak bilinen George Soros, bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım için kolları sıvadı. Macar-Amerikan...
george soros bitcoin

George Soros bitcoin ve kripto para yatırımı ve ticareti yapmaya başlıyor.

Dünya üzerindeki gizemli el olarak bilinen George Soros, bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım için kolları sıvadı. Macar-Amerikan yatırımcı görünüşe kendi şirketi aracılığıyla kripto para ticareti işine girmeyi planlıyor.

George Soros Bitcoin Hakkında Fikrini Değiştirdi mi?

Soros’un sahibi olduğu Bloomberg’e göre, Soros Fon Yönetimi, son birkaç ayda kripto para ticareti yapmak için adımlar atmakta. Ancak bu tam açıklanmayan “konuyu bilen insanlar” konu hakkında yorum yapmıyor.

New York merkezli şirketten çıkan söylentilere dayanarak Soros’un bu konudaki yatırım hazırlığı 25 Ocak’ta Dünya Ekonomik Forumunda söylediği sözleri akıllara getiriyor:

“Büyümekte olan diktatörlüklerin bir maşa olarak kullanacağı kripto paralar sanıldığının aksine balondur”

Soros’un bu çıkışından sonra kripto para ödeme yöntemini kabul eden en büyük e-ticaret oluşumlarından overstock.com’un çoğunluk hissesini alması açıkçası biraz şaşırtmıştı. Ek olarak overstock’un planları arasında kripto para ticareti yapmakta var.

Soros’un Dünya Ekonomik Forumu’ndaki anti-kripto söyleminden sonra bu kadar hızlı bir dönüş yapmasını merak edenlerin sayısı hiç az değil.George Soros kripto para hakkında:

“Bitcoin bir para birimi değildir, çünkü bir para birimi günde% 25 oranında dalgalanırsa, örneğin işçilerin ücretlerinin ödenmesi imkansız hale gelebilir”

Soros, Birleşik Krallık’taki 1992 Kara Çarşamba olarak adlandırılan ekonomik krizde 10 milyar dolarlık Pound sterlin ile 1 milyar dolarlık kar elde etmişti. Konuyla alakalı Fransız mahkemesi Soros’u 10 yıl sonra suçlu buldu ve kendisine 2.2 milyon avro para cezası verdi.

Bununla birlikte, geçmişte finansal ilişkilerine bakılmaksızın, Soros’un şu anda kripto paralarla ilgilenmesi kurumsal açıdan yatırım yapacağının göstergesi olabilir. Soros yatırımlarıyla kripto para dünyasına hareketlilikte getirecektir.

Ayrıca bunları okumak isteyebilirsiniz: Kripto Para Zengini 5 Kişi 

Kategoriler
Bitcoin
Bir Yorum
 • Rockefeller Ailesi Bitcoin Yatırımı Yapıyor – Bitcoin,Ripple,Blockchain,Kripto Para Haberleri – Haberico.com
  8 Nisan 2018 at 00:49
  Yorum yap

  […] George Soros Bitcoin Ve Kripto Para Yatırımı Yapacak […]

 • Yorum yap

  *

  *

  BENZER HABERLER

  • bitcoin diamond yuzde 40

   Bitcoin Diamond %40 Arttı

   Bitcoin diamond %40 arttı. Merhaba sevgili okurlar; Kripto piyasasında büyüme son hızıyla devam ediyor. Ayı sezonunun kapanması ve boğa sezonunun başlamasıyla kripto piyasasının hacmi 160 milyar dolar arttı. Bütün...
  • bitcoin ne kadar

   Uzmanlardan 2018 İçin Bitcoin Tahminleri

   Bitcoin Tahminleri 2018 yılının ilk çeyreğinde bitcoinin durağan seviyede ilerlemesi nisan ayında artışla beraber tüm beklentileri yükseltti. İşadamları, analistler, finans uzmanları bir konuda hem fikir. Bitcoin artacak. Uzmanların görüşlerine...
  • iota fujitsu yönetici

   Iota’ya Mükemmel Transfer

   IOTA Vakfı, Dr. Rolf Werner’in ekibine katılmasını büyük bir memnuniyetle karşıladı. Werner, Fujitsu’nun Almanya, Avusturya ve İsviçre’deki hisselerini yöneten Orta Avrupa yöneticisiydi. Kariyerinde çeşitli yönetim pozisyonlarında bulunan Werner, yakın zamanda T-systems Multimedia...
  • bitcoin savaşları

   Bitcoin Savaşları Başlıyor

   Bitcoin Savaşları: Çin,Rusya, Güney Kore kripto para reklam ittifakı oluşturmaya başladı. Google, Snapchat, Twitter ve diğer sosyal medya siteleri. Sahte ico’lar yüzünden reklamları yasaklayan büyük sosyal medya kanalları sebepleri...