Başlığım
Başlığım
Genel Kripto Para

Enigma Coin Nedir? Enigma Coin Ne İşe Yarar?

enigma coin logo

Enigma Coin, mevcut bir blok zincirine bağlanmak ve özel ve yoğun hesaplamaları kapalı zincir bir ağa yüklemek üzere tasarlanmıştır. Enigma Coin’de, tüm işlemler, dijital imza ve programlanabilir izinlere dayalı erişim denetimini zorlayan blok tarafından kolaylaştırılır. Kısacası Enigma Coin, Kripto pazarına odaklanmış tüccarlar, data sahipleri ve yatırımcılar için bir platformdur. Enigma, herkesin kendine ait fon ve sınırlarını belirleyerek önümüzdeki finansal sistemin yaklaşan rönesanssına katılmasını sağlayacak bir güçtür.

Enigma bununla birlikte, burada bahsetmek istediğimiz bir veri pazarı olarak kullanılması amaçlanmıştır. Zincir dışı düğümler dağıtılmış bir veritabanı oluşturur. Her bir düğüm, paylaşımlarla şifrelenmiş verilerin farklı bir görünümüne sahiptir, böylece hesaplama sürecinin gizlilik koruması ve hataya dayanıklılığı garanti edilir. Büyük kamu verilerinin şifrelenmemiş olarak saklanması ve blok zincire bağlanması da mümkündür.

Enigma Coin, 03.02.2018 www.coinmarketcap.com verilerine göre 200 milyon dolara yakın market hacmi ve 2,60$ kuruna sahiptir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir