Başlığım
Başlığım
Genel Kripto Para

Bitcoin Sahibi 5 Ünlü

bitcoin ünlüler

Bu yazımızda Bitcoin sahibi 5 ünlüyü sizler için hazırladık.

1)Listemizin ilk sırasını  Paris Hiltona vermezsek haksızlık olacağı kanaatindeyiz. Lydia olarak adlandırılan projenin reklam dolandırıcılığını azaltmak ve reklam pazarlama harcamalarının etkinliğini en üst düzeye çıkartmak için kripto paraları kullandığını iddia ediyor.Paris Hilton’da proje için için Twitter adresinden “Yeni projeye katılmayı dört gözle [email protected] Token! #ThisIsNotAnAd #CryptoCurrency #BitCoin #ETH #BlockChain ” yazdı.

2)Microsoft’un kurucu ortağı Bill Gates

Gates Bloomberg’e verdiği röportajda “Bitcoin heyecan verici.Kripto paralar kağıt paralardan daha iyi çünkü fiziksel olarak aynı yerde olmak zorunda değilsiniz ve tabii ki büyük işlemler için standart paraları kullanmak rahatsız edici olabiliyor.”

3)Futbol yıldızı Luis Suarez

Suarez 30 Ağustos’ta Bancor tabanlı kripto para birimi Stox’u tanıtarak kripto para dünyasına katıldı.

4)Ünlü boksör Mike Tyson

Mike Tyson sadece Bitcoin sahibi değil diğer kripto paralarlada ilgileniyor.Ortağı olduğu şirket ile Bitcoin alım-satım-transferi yapmak mümkün.

5)Şarkıcı Snoop Dogg

Dünya, Snoop Dogg’u Bitcoini en çok destekleyenlerden biri olarak tanır.Ünlü şarkıcı California’daki SparkleCoin’in ICO kapanış partisinde DJ konuğu oldu.Parti sırasında edindiği bilgi çok etkilemiş olmalı ki Twitter hesabından “Yeni çıkan albümüm Bitcoin ile de satın alınabilecek” duyurusunu sevenleriyle paylaştı.

Türkiye piyasasında Bitcoin,Ripple,Ethereum,Stellar alabileceğiniz Türk platformu: www.koinmarketi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir