Başlığım
Başlığım
Genel Kripto Para

Bitcoin Cash Almak için 4 Sebep

Bitcoin Cash Almak için 4 Sebep

Bu yazımızda sizler için Bitcoin Cash yatırımı için 4 sebebini bir araya getirdik.İlk olarak biliyoruz ki kripto para dendiğinde düşük transfer ücreti bekleriz.

1)Bitcoin’e göre düşük aktarım ücreti:

Bitcoin ilk günlerden itibaren küresel ödemelerde düşük ücretli bir çözüm olarak lanse edildi.Bu anlamda üstün olmasaydı.Belki Bitcoini bu zamana kadar göremeyecektik.Gerek madencilik gerek de gönderim ücretlerinin artmasıyla  devreye Bitcoin Cash girdi.Düşük aktarım ücretiyle gönülleri kazanmaya yetiyor.

2)Anlık İşlemlere İzin Vermeli:

Bir para yollandığında onun alıcısına ulaşabilmesi için madencilerin bir dizi doğrulama işlemlerini gerçekleştirmesi gerekir.Henüz bir bloğa dahil edilmemiş işlemler doğrulanmamıştır ve yakın bir bloğa dahil edilmesi beklenir.Bu sorunda anlık hızlı işlemlere izin vermez.Bitcoin Cash ise diğer kripto para birimlerine göre bloklara daha hızlı işlenir.

3)Hızla Yeni Yatırımcılar Kazanması:

Çoğu insan kripto para birimlerine yatırım yaparak aslında Bitcoin ekonomisini arttırmak ve yeni ödeme sistemlerini belirlemek istiyor. Bitcoin Cash’in kısa sürede 150 dolardan 1.250 dolara çıkması yatırımcıları epeyce heyecanlandırmış olmalı.

4)Bitcoin Cash Akıllı Sözleşmelere İzin Verecek:

Bitcoin’in ilk yıllarında bir çok Bitcoin uzmanı akıllı sözleşmelere izin verecek olan komut dosyası kodlarını devre dışı bıraktı.Bu neden le Vitalik Buterin Ethereumu yaratmak için Bitcoinden ayrıldı.Bitcoin Cash, Bitcoin’in bu kayıp özellerini geri kazandırarak yatırımcılarını heyecanladırıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir