Pazartesi, 19 Mart 2018
Başlığım
Başlığım
Haberler Kripto Para

Binance Yeni Blockchain Zincirini Tanıttı

Binance Yeni Blockchain Zincirini Tanıttı

Binance Salı günü yaptığı açıklamada, yeni bir ademi merkeziyetçi borsa oluşturulmasını kolaylaştırmak için halka açık bir zincir oluşturduğunu duyurdu.

Kripto para borsası, hareketin, farklı Blokchain varlıklarını transfer etmek ya da işlemek için kullanılacak olan yeni Binance Zincirini geliştirerek  “bir şirketten bir topluluğa” geçişi oluşturduğunu söyledi. Buna ek olarak, şirket Binance Coin’ini (BNB) kendi doğal blok zincirine kaydırdığını açıkladı.

Kripto para borsası bir bildiride şöyle dedi:

Binance kullanıcılarına zaten alışkın oldukları bir ticaret deneyimi sağlama konusunda önemli iyileştirmeler yapılabileceğine inanıyoruz. Merkezileşmiş ve merkezsizleştirilmiş alışverişler yakın gelecekte birlikte olacak, birbirini tamamlayacak ve aynı zamanda karşılıklı bağımlılığa sahip olacak.

Haber, Binance’ın geçtiğimiz günlerde borsa kullanıcılarından para çalmaya teşebbüs eden saldırganları takip etmek için bir ödül programı açıklamasından bir gün sonra geldi. Binance, saldırganların tutuklanmasına yol açan bilgileri paylaşan ilk kişi için BNB jetonunun 250.000 dolar değerinde tahsis edeceğini açıkladı.

Beklenebileceği gibi, CoinMarketCap’in verilerine göre, borsadaki BNB jetonunun fiyatı haberlerde yüzde 20’den fazla. Son birkaç gündür yaklaşık 8 $ seviyesinde işlem görse de, son iki saat içinde yaklaşık 10 $ ‘lık bir zirveye ulaştı.

Kaynak:Coindesk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir