Perşembe, 22 Mart 2018
Başlığım
Başlığım
Haberler Kripto Para

Arsenal Kripto Para Kullanmaya Başladı

arsenal kripto para anlasması

İngiliz futbol takımı olan Arsenal bir Amerikan oyun yazılım şirketi tarafından satılan dijital paraları tanıtmak için kripto para dünyasına giriyor.

Arsenal’in anlaşma yaptığı Kaliforniya merkezli CashBet isimli site çarşamba günü yaptığı açıklamasında “Arsenal’in dünya futbolunda kripto paralara resmen ortak olan ilk büyük ekip” vurgusunu yaptı ayrıca Arsenal’in ticari sorumlusu Vinai Venkatesham CashBet Coin ile yeni kripto alış verişini yapmak için sabırsızlandığını ve  CashBet Coin’i ortağı olarak görmekten memnuniyet duyduğunu belirtti.

CashBet Coin, Arsenal’in Emirates stadyumunda tanıtılacak ve Arsenal’in markasının simgelerini tanıtmak için kullanılabilir.

CashBet sitesine göre; site oyun şirketlerinin kripto para birimlerini kullanarak bahisleri kabul etmesine yardımcı olan bir yazılım satıyor.

Bitcoin gibi kripto para birimleri geçen yıl kazandığı değer artışı ile dünya çapında milyonlarca kişi kripto para alımı yaptı.Yüzlerce yeni kripto para halka arz edilerek satışa sunuldu.

Kripto para birimleri yatırımcıları, kripto paraları destekleyen teknolojinin para işleme biçimimizi değiştirme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir