Başlığım
Başlığım
Haberler Ripple

Amerikalılar Ripple’ın 5 Dolar Olacağını Öngörüyor

ripple yukselisini surdurecek

Popüler tartışma platformu quora’da özellikle Amerikalı yatırımcıların Ripple konusunda oldukça iyimser yorumları bulunmakta.

Yatırımcılar kripto paralara yapılan yatırımlarda anlık kazançların mümkün ancak sabırlı olunması gerektiğini düşünmekte.Kaybetme korkusuyla atılacak her adım zarar etmenize neden olabilir.

Fomo: Kaybetme korkusu.

Kripto para pazarı henüz emekleme döneminde bile değil. Para piyasasında dalgalanmaların yeni altcoinlerin piyasaya girmesiyle süreceği aşikar.

Kripto paraların geleceği ne olacak?

Basit kural

Düşükten al, yüksekten sat: Dalgalanmayı satın al.Bitcoin neredeyse 20.000 dolara ulaştı ve 11.000 dolar bandında sabitlendi. Bitcoin’e girmek isteseydiniz muhtemelen şu anda zarardaydınız. Aynı şey muhtemel yukarı dalgalanma için de geçerli. Ancak kendi araştırmanızı yapmanız ve yatırım yapacağınız dijital para fiyatının tutabildiğini düşündüğünüz bir proje olup olmadığını belirlemeniz ve yeni hedefleri satın almanız gerekir.

Dalgalanma hakkında

Ripple’ın 60 milyar dolarlık bir pazar payı var ve halen sistemde dolaşan 38 milyar ripple bulunmakta.Bir milyar yeni ripple muhtemelen her ay dolaşıma sokuluyor. Ripple, Bitcoin ile aynı piyasa değeri kazanıyorsa, her ripple değeri yaklaşık 4,5 – 5 dolar olacaktır.

Türkiye’de Bitcoin, Ripple,Ethereum,Stellar alabileceğiniz güvenilir platform : Koin Marketi 

Kaynak : Youtube

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir