Başlığım
Başlığım
Genel Kripto Para

aelf Coin Nedir? aelf Coin Ne İşe Yarar?

aelf coin logo

Aelf Coin, merkezi olmayan kendi kendini geliştiren bir bulut bilişim ağıdır. Aelf Coin, bir diğer ismiyle ELF Coin oldukça verimli çok zincirli paralel işlem sistemi ve kendi kendini geliştiren yönetim sistemi ile ön plana çıkmaktadır. Platform ağdaki düğümleri bilgisayar kümeleri aracılığıyla bir araya getirme, token sahiplerine oy kullanmayı sağlama ve akıllı sözleşmeler için kaynak ayırma gibi 3 temel özellik üzerine kurulmuştur.

İhtiyaca göre özelleşebilme özelliği kazanarak blok zinciri sistemleri için “Linux” olmayı planlayan Aelf, uygulanabilir bir blok zincir sisteminin işlevlerini içeren kernel çekirdeğini oluşturmayı ve uygulamayı amaçlamaktadır. Ayrıca, Aelf etkileşimli bir arayüz olarak çekirdek için bir “kabuk” geliştirmeyi hedefliyor. Aelf’in diğer hedefleri şunlardır:

Çapraz zincir etkileşimi: Aelf Ethereum, Bitcoin ve diğer blok zincir sistemleri ile etkileşime girmeyi planlıyor.

Performans iyileştirmesi: Aelf, hedefler için akıllı sözleşme mantığı, özelleştirilmiş veri yapısı ve fikir birliği protokolü sağlamayı hedefliyor.

Protokol güncellemesi: Fikir birliği protokolünün kullanılmasıyla Aelf anlaşmazlığı önlemek için yeni özellikler eklemeyi planlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir